Instalacje elektryczne


Stawiamy na niezawodność i bezpieczeństwo

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji kablowych w nowo powstających obiektach, zapewniając stały nadzór nad kolejnością wykonywania robót elektrycznych.
Po zakończeniu budowy wykonujemy pomiary elektryczne, oraz dokumentacje powykonawczą instalacji. Zapewniamy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych instalacji.


Podejmujemy się realizacji zleceń w wielu segmentach rynku


Wykonujemy instalacje elektryczne w domach wolnostojących, kamienicach, blokach mieszkalnych, halach produkcyjnych, pomieszczeniach biurowych i magazynach oraz w innych obiektach oddanych do użytku, jak i tych w fazie realizacji.


Naszą specjalnością są instalacje elektryczne w szkieletowych konstrukcjach stalowych dla przemysłu oraz handlu wielkopowierzchniowego.
Zdobywamy doświadczenie w tym segmencie poprzez realizacje wielu zleceń z polecenia naszych klientów.


Montujemy oświetlenie hal przemysłowych stosując energooszczędne technologie współpracujące z automatyką budynku oraz systemami zabezpieczeń technicznych.
Przeprowadzamy wstępne analizy komputerowe obszarów oświetlenia i natężenia światła. Projektujemy systemy oświetleń zgodne z obowiązującymi normami, tak aby zapewnić komfort pracy w obiekcie oraz niezawodność i bezpieczeństwo całego systemu.