Telewizja przemysłowa


W trosce o bezpieczeństwo osób i mienia

Pracownicy nasi wielokrotnie wykonywali systemy telewizji dozorowej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zainstalowane systemy zwiększyły bezpieczeństwo pozwoliły wyjaśnić wiele spornych sytuacji, przyczyniły się do zmniejszenia aktów wandalizmu i dewastacji mienia. Wykonane przez naszych pracowników instalacje charakteryzują się małą awaryjnością i dużą stabilnością pracy. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam stwierdzić iż dobrze zainstalowany monitoring jest inwestycją która zwraca się w niedługim czasie w postaci zaoszczędzonych pieniędzy na remonty i zakup zniszczonego mienia. Pozwala również zwiększyć komfort pracy oraz bezpieczeństwo. Proponowane urządzenia stanowiące elementy składowe systemu telewizji przemysłowej zostały sprawdzone przez naszych instalatorów w trakcie wielu instalacji.

Posiadamy wieloletnie doświadcznie zdobyte na hipermarketach
Firma nasza dysponuje odpowiednim sprzętem niezbędnym do wykonania instalacji systemów telewizji przemysłowej. Nasi pracownicy posiadają umiejętności w zakresie instalacji i serwisowania systemów telewizji przemysłowej. Podjęte przez nas zlecenie wykonywane jest z dużą starannością, prace wykonywane są tak aby nie przeszkadzać w prawidłowym funkcjonowaniu danego obiektu.

Współpracujemy z licznymi podmiotami gospodarczymi w zakresie instalacji i dostarczania urządzeń.
Oferujemy różne formy płatności, proponujemy wysokie rabaty na urządzenia, zapewniamy szybką i profesjonalną realizację zleceń.
Zapewniamy szkolenie personelu w zakresie obsługi zainstalowanych systemów.
Po wykonaniu instalacji proponujemy wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych oraz zapewniamy szybkie usunięcie uszkodzeń systemu.