WARUNKI UŻYTKOWANIA

  1. Niniejsza strona internetowa (Strona), w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność firmy Sta-Mar Jacek Watras oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów Strony, informacji, tekstów, zdjęć czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych na Stronie do celów publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej zgody, jest zabronione.
  2. Firma Sta-Mar Jacek Watras zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na Stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci internet.
  3. Firma Sta-Mar Jacek Watras nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na niniejszej Stronie
  4. Informacje umieszczone na Stronie nie będą uznawane za ofertę zawarcia jakiejkolwiek umowy
  5. Korzystając z niniejszej Strony, wyrażasz swoją bezwarunkową zgodę na warunki podane w niniejszym regulaminie. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz korzystać z tej Strony. Warunki te mogą zostać zmienione w każdej chwili poprzez modyfikację niniejszego tekstu. Zmiany takie są dla ciebie wiążące, a więc powinieneś regularnie odwiedzać tę stronę, aby sprawdzić, czy wprowadzono jakiekolwiek poprawki.